Zobacz na Allegro:

KomentarzePaneleAllegro.pl

Strona "o mnie"

  panele allegro

STRONA GŁÓWNA GALERIA KONTAKT E-SKLEP
english slovacko deutsch
Szukaj:
Zeskanuj numer tel
code
 

NANOTECHNOLOGIA


1. Nanoimpregnaty.

 

Kup Impregnat przez Allegro


A. Powierzchnie szklane i ceramiczne.


NS200 Glass

Każde szkło polerowane, narażone na tarcie mechaniczne. 

Preparat nanotechnologiczny na bazie alkoholi, niezmieniający barwy powierzchni, posiada właściwości hydrofobowe i oleofobowe, zawiera dużą ilość cząsteczki tytanu. Powierzchniowy. Stwarza efekt self cleaningu i perlenia. Powierzchnia zaimpregnowana nie przyjmuje brudu a woda przybiera postać perełek.

Bardzo wydajny: 60-80 m2/1L.

Trwałość 12-36 miesięcy.

ZASTOSOWANIE - szyby samochodowe, ceramika łazienkowa, schody i posadzki szklane.NS200 GXL2

Każde szkło polerowane, nienarażone na tarcie mechaniczne.

Impregnat nanotechnologiczny - preparat na bazie alkoholi, niezmieniający barwy powierzchni, posiada właściwości hydrofobowe i oleofobowe, zawiera cząsteczki tytanu. Powierzchniowy. Stwarza efekt self cleaningu i perlenia. Powierzchnia zaimpregnowana nie przyjmuje brudu a woda przybiera postać perełek.

Bardzo wydajny: 80-100 m2/1L.

Trwałość wieloletnia

Zalecany na szyby balustrad, szyby okienne, kabiny prysznicowe, itp.

ZASTOSOWANIE - szyby balustrad i okienne, kabiny prysznicowe, ścianki szklane, drzwi szklane, lustra itp.


 

NS200 GM2

Każde szkło piaskowane i matowe.

Impregnat nanotechnologiczny - preparat na bazie alkoholi, nie zmienia barwy powierzchni, posiada właściwości hydrofobowe i oleofobowe, zawiera dużą ilość cząsteczki tytanu. Powierzchniowy. Chroni powierzchnie przed brudem i plamami.

Bardzo wydajny: powyżej 100 m2/1L

ZASTOSOWANIE - szyby matowe, powierzchnie z wzorami piaskowanymi, powierzchnie płaskie oraz zaokrąglone.


 

B. Podłoża mineralne /np. kamień/.

 

NS200 A

Każdy kamień chłonny, niepolerowany.

Preparat na bazie izoparafiny, niezmieniający barwy powierzchni, nie nabłyszcza ani jej nie matowi, pozostawia właściwości paroprzepuszczalne, posiada właściwości hydrofobowe głęboko penetrujące, zawiera cząsteczkę tytanu. Zalecany na powierzchnie pionowe. Zalecany do chłonnych powierzchni mineralnych jak wapień, piaskowiec, beton, marmur, łupek, gres, czy granit. Zaimpregnowana powierzchnia jest odporna na działanie wody i czynników atmosferycznych, nie przyjmuje brudu a woda przybiera postać perełek.

Wydajność:  powyżej 12 m2/1L.

Długoletni efekt.


 

NS200 AG2

Ochrona przeciwko graffiti - każdy kamień chłonny, niepolerowany.

Preparat na bazie wody, niezmieniający barwy powierzchni, nie nabłyszcza ani jej nie matowi, pozostawia właściwości paroprzepuszczalne, posiada właściwości hydrofobowe oraz oleofobowe, zawiera silne związki oleofobowe, chroniące kamień przed ingerencją lakierów, markerów, klejów, spray'ów.


 

NS200 B2

Każde chłonne jak wylewka cementowa, cegła, kamień chłonny, niepolerowany.

Preparat na bazie izoparafiny, niezmieniający barwy powierzchni, nie nabłyszcza ani jej nie matowi, pozostawia właściwości paroprzepuszczalne, posiada właściwości hydrofobowe głęboko penetrujące, zawiera cząsteczkę tytanu.

Zalecany na powierzchnie pionowe.


 

NS200 B2 PLUS

Każdy kamień chłonny, niepolerowany.

Preparat na bazie wody, niezmieniający barwy powierzchni, nie nabłyszcza ani jej nie matowi, pozostawia właściwości paroprzepuszczalne, posiada właściwości hydrofobowe oraz oleofobowe, zawiera dużą zawartość cząsteczki tytanu dla wzmocnienia membrany co stanowi podstawowe zastosowanie - na powierzchnie poziome tzw "chodzone". Stosowany w budownictwie, redukuje całkowicie absorpcje wody oraz inne zanieczyszczenia.

Bezterminowa trwałość.

Zalecany na powierzchnie mineralne typu beton, elewacje mineralne, wylewki betonowe, klinkier, płytki ceramiczne, kostka brukowa, ogrodzenia betonowe, płytychodnikowe, cegła, każdy kamień naturalny jak marmur, granit, piaskowiec.

Średnie zużycie to 10-15 m2/1L.


 

2. Środki myjące.

 

NS400 AntyCal

Osady wapienne.

Preparat wodny, kwaśny. Zmywa wszelkie osady wapienne ze szkła, ceramiki łazienkowej, armatury łazienkowej, brodzików i wanien. Nie wchodzi w reakcje z innymi podłożami. Bezpieczny dla innych powierzchni.

Można rozcieńczać 1:1 lub 1:5.

Po użyciu spłukać wodą lub zetrzeć szmatką.


 

NS400 AntyLime

Wykwity wapienno-solne.

Preparat wodny silno kwaśny, zmywa wszelkie osady wapienno-solne ze ścian pokrytych kamieniem , klinkierem, cegłą, itp. Nie zmienia barwy podłoża, kwas fosforowy, bez kwasu solnego i siarkowego.

Biodegradowalny.

Można rozcieńczać.

Do ciężkich, zakamienionych elementów.


 

NS400 AntyOdor

Oczyszczacz powietrza.

Preparat wodny całkowicie naturalny, skutecznie rozbija molekuły niepożądanego zapchu dzięki nanocząsteczkom z esencjami zapachowymi: grapefruit, czarny pieprz, kamfora. Dodatkowo uposażony w nanocząsteczki koloidu srebra dla stabilizacji mikrobiologicznej oczyszczanego powietrza.

Można rozcieńczać wg potrzeb 1:20, 1:50 a nawet 1:100 dla samej poprawy świeżości powietrza w pomieszczeniu. Wlać do urządzenia zamgławiającego lub do butelki ze spryskiwaczem.

Bardzo wydajny.


 

NS400 GC2

Alkoholowy.

Preparat przeznaczony do zmywania i odtłuszczania szkła i ceramiki. Zmywa również tłuste plamy z kostki brukowej. Nie pozostawia smug, profesjonalnie przygotowuje szkło do impregnacji.

Można rozcieńczać 1:1 lub 1:3.

Najlepiej sprawdza się na powierzchniach szklanych, szybach, kabinach prysznicowych, lustrach.

Nie pozostawia smug ani innych śladów.


 

NS400 GR2

Silno zasadowy.

Preparat przeznaczony do zmywania wszelkich podłoży z tłuszczu przemysłowego i spożywczego. Zmywa żywicę sadzę i smołę oraz oporne zabrudzenia przemysłowe.

Można rozcieńczać.


 

NS400 INOX

Stal nierdzewna.

Preparat o konsystencji oleistej z dodatkiem izoparafiny, chroniąco-czyszczący z osadów budowlanych, nabłyszczający, nie matowi, posiada właściwości hydrofobowe oraz oleofobowe, pozostawia powłokę chroniącą stal przed plamieniem.

Czyści i chroni idealnie każdego rodzaju powierzchnie stalowe, jak okapy kuchenne, urządzenia gastronomiczne, obudowy lodówek, balustrady, elementy konstrukcyjne, obudowy wind.

Bardzo małe zużycie: 1litr / powyżej 100 m2.


 

NS400 Tex

Tekstylia i skóry.

Preparat do zmywania i prania tapicerowanych mebli, tapicerki samochodowej, dywanów i wykładziny. Zasadowy, bezpieczny. Można rozcieńczać. Idealnie usuwa zabrudzenia z nikotyny, tłuszczu, oleju, żywicy, wosku, ołówków, flamastrów, długopisów, atramentu, alg, kurzu, odprysków powierzchni bitumicznych, jak również zaplamienia po artykułach spożywczych.

Zastosowanie w tapicerkach samochodowych i meblowych.

Nie niszczy materiału.


 

NS400 Turbo

Tłuszcze.

Preparat do zmywania wszelkich trudnych plam z tłuszczu, silników, smarów. Świetnie sprawdza się przy zmywaniu kostki brukowej po myciu GR-em (zmywa resztki łączonej substancji tłustej). W dobrym stopniu wytrąca tłuszcze i oleje i nie atakuje żadnych metali, lakierów, tworzyw sztucznych. Doskonale rozpuszcza złogi tłuszczu, towotu i oleju, zmywa tusze i atramenty, niszczy pleśń, idealnie zmywa zabrudzone plandeki, elewacje budynków gospodarczych z paneli plastikowych.

Można rozcieńczać 1:10 lub 1:50.

Wydajność 25-40 m2/1L.


 

NS400 Turbo PLUS

Uniwersalny.

Preparat do zmywania wszelkich powierzchni w gospodarstwie, odzieży, w biurze, posadzek, ścian i elewacji. W dobrym stopniu wytrąca tłuszcze i oleje i nie atakuje żadnych metali, lakierów, tworzyw sztucznych. Radzi sobie doskonale przy myciu wielu powierzchni w warunkach przemysłowych jak i domowych.

Idealnie sprawdza się w usuwaniu zabrudzeń z nikotyny, tłuszczu, oleju, żywicy, woskach, ołówku, flamastrach, długopisie, atramencie, algach, pleśni, kurzu, oprysków powierzchni bitumicznej, zaplamienia po artykułach spożywczych z rożnych powierzchni: metalowych, miedzianych, stali nierdzewnej, stali szlachetnej, namiotów, plandek, powierzchni odpornych na działanie alkaliów, metale w maszynach i pojazdach użytkowych, żelaza, tworzyw sztucznych wszelkiego rodzaju, drewna, gumy, kamienia, ceramiki, porcelany, szkła, wszystkich rodzajów posadzek, hal produkcyjnych, warsztatów, elewacji budynków, tynków,kominków, lakieru, tekstyliów, dywanów oraz z powierzchni pokrytych zmywalnymi farbami.

Można rozcieńczać 1:5 przy użytku codziennym, w przemysłowym 1:10 i na powierzchnie polerowane 1:20.

Wydajność: 25-40 m2/1L.


 

Zobacz galerięZobacz galerię zdjęć