Masz pytania? Chętnie pomożemy.
Znajdź ogłoszenie i dołącz do naszego zespołu!

Kariera

Etapy rekrutacji.

Sprawdź jak wygląda nasz proces.
Wysłanie CV do naszej firmy
Analiza Twojej aplikacji oraz innych rekrutów
Kontakt telefoniczny z wybraną grupą kandydatów
Spotkanie z kandydatem w naszej firmie
Dołączenie do zespołu Kryształ
Praca

KOSZTORYSANT, DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY

Nowy Sącz
06.03.2024
F.P.H.U „KRYSZTAŁ” to wiodąca firma w branży szklarskiej. Działalność firmy obejmuje szeroki zakres usług związanych z obróbką i montażem szkła jak również z dystrybucją i sprzedażą .Od momentu powstania w 1984 r. nieustannie rozwijamy naszą działalność i dbamy o zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości świadczonych usług. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: kosztorysant, doradca techniczno – handlowy

Opis stanowiska i główne zadania:

  • Obsługa klienta, doradztwo techniczne w zakresie
    oferowanych produktów i usług
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z
    klientami i pozyskiwanie nowych
  • Tworzenie ofert handlowych, wycen, prowadzenie
    dokumentacji sprzedażowej,
  • Realizacja celów i planów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Negocjacje warunków handlowych z dostawcami i odbiorcami
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania przedmiarów na podstawie projektów lub założeń

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Uczciwość, dokładność, sumienność oraz motywacja do pracy
  • Optymizm, pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Samodzielność, inicjatywa, dobra organizacja pracy
  • Orientacja na klienta, komunikatywność
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne kierunkowe)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania specyfikacji i dokumentacji technicznych klienta
  • Udział w spotkaniach technicznych z klientami.
  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność stosowania technik sprzedaży
  • Znajomość oprogramowania Auto-Cad
  • Umiejętność kierowania kapitałem ludzkim

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Terminowe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w zyskach firmy w oparciu o system premiowy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji powierzonych zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Miłą i przyjazną atmosferę w środowisku pracy
  • Grupowe ubezpieczenia pracownicze

Prosimy o przesyłanie CV oraz LM na podany adres mail: praca@krysztal.pl, aradzik@krysztal.pl
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami

Prosimy o zawarcie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekstjednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z
późn. zm.).”

Dziękujemy za korzystanie z naszej witryny.