Masz pytania? Chętnie pomożemy.

Poznajmy się bliżej

O nas

Kryształ

to rodzinna firma, która powstała 1984r. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się
przedsiębiorstwem z branży szklarskiej, którego głównymi filarami są:

  • hurtowa i detaliczna sprzedaż szkła budowlanego
  • przetwórstwo i obróbka szkła budowlanego
  • dystrybucja specjalistycznych środków do impregnacji i zabezpieczenia szkła amerykańskiej firmy Unelko
  • obsługa i doradztwo przy inwestycjach komercyjnych, publicznych oraz mieszkaniowych: w wycenie, produkcji oraz montażu elementów ze szkła

W naszej ofercie można znaleźć, szkło budowlane, lustra, szyby zespolone, kabiny prysznicowe, przegrody i balustrady szklane, szkło lakierowane, dekorowane, piaskowane , a także witraże żywiczne do kościołów na potrzeby obiektów sakralnych, oraz dla architektury nowoczesnych wnętrz.

40 lat doświadczenia w branży

Technologie i park maszynowy

Oferta FPHU Kryształ uwzględnia szeroko pojętą obróbkę szkła z wykorzystaniem nowoczesnych metod i specjalistycznego parku maszynowego.

40 lat doświadczenia w obróbce szkła pozwoliło na optymalny dobór parku maszynowego umożliwiający najwyższy standard obróbki i zmaksymalizowanie precyzji wykonania.

Firma współpracuje z wieloma odbiorcami krajowymi oraz zagranicznymi stawiającymi bardzo wysokie wymagania co do jakości i dokładności obróbki.

W trosce o najwyższą jakość naszych produktów nie szczędzimy na inwestycje podnoszące jakość technologiczną naszej Firmy. Opieramy naszą działalność na najnowocześniejszych rozwiązaniach produkcyjnych, które w połączeniu z fachowością naszych pracowników tworzy solidną markę firmy „KRYSZTAŁ”.

Chociaż głównym filarem naszej firmy jest hurtowa sprzedaż szkła budowlanego oraz świadczenie różnorodnych usług związanych z obróbką szkła, to nasza ogromna pasja do twórczości oraz długoletnie doświadczenie ze szkłem, umożliwiają nam tworzenie niestandardowych rozwiązań, i nietypowych realizacji, które zachwycają naszych klientów.

Nasza firma stawia na innowacyjność, jakość i indywidualne podejście do klienta. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu oraz współpracy z najlepszymi dostawcami surowców jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Każdy detal jest starannie dopracowany, aby nasze produkty spełniały oczekiwania naszych klientów.

Korzystamy z 40-letniego doświadczenia

w produkcji i obróbce szkła budowlanego, produkcji szyb zespolonych, witraży okiennych, a także realizacji usług pomiaru i montażu szkła płaskiego dla architektury wnętrz i zewnątrz, oraz hurtowej sprzedaży szkła budowlanego z własnym transportem, oferując najlepszą jakość świadczonych usług i produktów.

Innowacyjne rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania Nieustannie udoskonalamy nasze produkty i usługi, dostosowując je do oczekiwań Klientów. Wprowadzamy innowacyjne, komplementarne produkty do naszej oferty w dziedzinie szkła, zapewniając kompleksowe rozwiązania dostosowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku.

Indywidualne podejście i zaangażowanie

Jesteśmy Firmą Rodzinną. Rodzinny charakter firmy to nie tylko cecha organizacyjna, ale także fundament, który kształtuje atmosferę i relacje w naszym przedsiębiorstwie. Kryształ osadzony na wartościach rodzinnych, stawia na uczciwość, zaufanie i zrozumienie potrzeb klientów. Długoterminowe zaangażowanie w relacje zarówno z naszymi kontrahentami jak i klientami sprawia, że firma nie tylko dostarcza produkty i usługi na wysokim poziomie, ale także dba o satysfakcję klienta na każdym etapie współpracy.

Nasze archiwalne filmy

O firmie, produkcja i inne

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YouTube

Działamy na rynkach zagranicznych

Najwyższa jakość dla Ciebie